Blitz

 Breaking News

Ervini dhe Sidrita kthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit?

Ervini dhe Sidrita kthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit?
July 29
08:28 2017

Mbrëmjen e djeshme Sidrita e “Big Brother” ka festuar ditëlindjen në një ndër “club”-et e Prizrenit. Të pranishëm kanë qenë edhe disa miq nga “Big Brother” të ish-banores, përfshirë këtu Xhenin e Benardin.

Por veç tyre në postimet në rrjetet sociale shohim se ka qenë edhe Ervini, ish-i dashuri Sidritës. Edhe pse asnjëri prej protagonistëve nuk  e ka zbuluar, ka qenë Xheni ajo që ka publikuar një Insta Story rrugës për në Prizren me Benardin dhe Ervinin. Sidrita ka thënë pak kohë më parë që mes tyre nuk kishte asnjë kontakt dhe tani e fton në ditëlindje. Diçka po ndodh me ta…

Gjithsesi, mbetet për t’u parë nëse do t’i shohim sërish bashkë apo ruajnë vetëm miqësi./Blitz.al/

Share