Blitz

 Breaking News

Erion Veliaj ndezi dritat e pemës në Tiranë, por Ajola Xoxa mungoi. Kryebashkiaku ka një sqarim për të

Erion Veliaj ndezi dritat e pemës në Tiranë, por Ajola Xoxa mungoi. Kryebashkiaku ka një sqarim për të
November 17
11:06 2018

Atmosfera e festave të fundvitit ka ardhur më shpejt se vitet e tjera në kryeqytet. Mbrëmjen e djeshme, kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndezur dritat e pemës në Tiranë, ku shoqërohej nga kori i Liceut Artistik.

Por ne na tërhoqi vëmendjen mungesa e bashkëshortes së tij Ajola Xoxës, e cila çdo vit e ka shoqëruar në këto moment.

Këtë mungesë e ka sqaruar vetë kryebashkiaku, i cili është shprehur se Ajola dhe Kajan nuk ndodheshin pranë tij për shkak të temperaturave të ulta. Kajan ka arhdur në jetë një muaj më parë dhe mami Ajola ka qëndruar në shtëpi duke u kujdesur për të./blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

3, 2, 1…🎉 Do të jetë një stinë e paharrueshme festash për Tiranën. 🎊🎄👨‍👩‍👧‍👦🎁

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

Share