Blitz

 Breaking News

Era Istrefi reagon për herë të parë pas aksidentit. Ja mesazhi që ka për fansat…

Era Istrefi reagon për herë të parë pas aksidentit. Ja mesazhi që ka për fansat…
January 09
19:47 2017

Ditën e sotme, të gjithë fansat e Era Istrefit u shqetësuan  mjaft për shëndetin e këngëtares së tyre të preferuar, pasi ajo publikoi në rrjetet sociale një foto ku shfaqej me këmbë (me shumë mundësi) të thyer pas pushimeve në Brezovicë.

Për herë të parë pas postimit, këngëtarja ka reaguar në SnapChat, ku shkruan: “Djema, jam ok. Nuk duhet të shqetësoheni kaq shumë! Po pushoj dhe po shërohem. Faleminderit për mbështetjen dhe dashurinë!”.

Edhe ne shpresojmë që Era të shërohet dhe të rikthehet në skenë shumë shpejt. /Blitz.al/

img_20170109_194326_866

Share