Blitz

 Breaking News

Eneda e ka radhën sonte…

Eneda e ka radhën sonte…
September 23
15:55 2016

Eneda Tarifa poston shpesh në Instagram foto nga përditshmëria.

Pak minuta më parë, këngëtarja e njohur na ka prezantuar të gjithëve me look-un e saj të ri. Fillimisht në “Portokalli” të gjithë ishim mësuar ta shihnim Enedën me flokët e verdhë. Në pjesëmarrjen e saj në Eurovizion, këngëtarja zgjodhi të ndryshonte plotësisht duke i prerë dhe lyer flokët në ngjyrë karotë. Gjatë turit veror të “Portokalli”-së në qytetet e Shqipërisë, Eneda iu rikthye pas shumë kohësh flokëve të zinj. Por nga ajo që shohim në postimin e saj të fundit, këngëtarja nuk ka mundur të heqë dorë nga flokët e verdhë dhe sërish është kthyer në bionde. Jo vetëm kaq, por edhe me flokë kaçurrela.

“Bionde, bionde e ke radhën sonte. I dua kaçurrelat!”- shkruan me humor Eneda në Instagram.

Edhe pse Eneda eksperimenton shpesh me flokët duhet thënë se duket shumë bukur kështu./Blitz.al/

Blondie blondie, e ke rradhen sonti. @gstudio_ ? Love curls !

A photo posted by EnedaT (shumes) ? (@enedatarifa) on

Share