Blitz

 Breaking News

Enca na kërkoi ta bënim “meme” dhe ne i morëm me rradhë fotot e saj

Enca na kërkoi ta bënim “meme” dhe ne i morëm me rradhë fotot e saj
November 01
18:48 2018

Enca Haxhia nuk është vetëm një nga këngëtaret më të pëlqyera, ndër personazhet më të ndjekur në Instagram por gjithashtu edhe ndër më të komentuarit. Shumë faqe shqiptare shpesh marrin foto të ndryshme të artistëve dhe i shndërrojnë në “meme” duke bërë kështu që në rrjete sociale të plasin shakatë.  Ndryshe nga shumica Enca ka qenë vetë ajo që u ka sugjeruar fansave që një foto të saj ta shndërrojnë në “meme” dhe ato më “funny”-t dhe argëtueset vetë ajo do i publikonte në Instagram .

“Kur të martojnë me mblesëri” apo “Duke pritur për mashkullin e duhur ishin dy nga diçiturat që i përshtateshin me mimikën e saj të përhumbur teksa edhe vetë ajo i miratoi duke i postuar në Instastory.

Duke marrë shkas nga kjo dëshirë e Encës ne vendosëm të grumbullonim këto foto të saj dhe të realizonim me to nga një meme. /Blitz.al/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share