Blitz

 Breaking News

Enca ka sërish lajme!

Enca ka sërish lajme!
January 12
18:05 2017

Pak ditë më parë, Enca bëri të ditur se do të kishte një lajm të mirë për ne dhe e mbajti fjalën. Po atë ditë ajo publikoi një “teaser” të këngës dhe klipit të saj që pritet të publikohet më 20 janar, “Love on my body”.

Para pak minutash, këngëtarja ka postuar sërish në SnapChat një foto ku shkruan: “Nesër kemi lajme sërish”.

Mos vallë këtë herë kemi të bëjmë me një album? Apo me një projekt me “Universal Music”? Epo, le të presim deri nesër pasi Enca nuk na ka zhgënjyer asnjëherë deri sot. /Blitz.al/

InShot_20170112_180100

 

Share