Blitz

 Breaking News

Enca dhe Noizy triumfojnë në “Zhurma Awards 2016”

Enca dhe Noizy triumfojnë në “Zhurma Awards 2016”
September 16
02:04 2016

Mbrëmjen e së enjtes është mbajtur edicioni i 12-të i spektaklit “Zhurma Show Video Music Awards 2016”

Nëse do të na duhet të përshkruajmë me një fjali çfarë ka ndodhur gjatë spektaklit është se triumfatorët e natës ishin Enca dhe Noizy.

Këngëtarja dhe reperi kanë arritur të fitojnë çmimin më të rëndësishëm të mbrëmjes, me bashkëpunimin e tyre të quajtur “Bow Down”.

Noizy ka qenë edhe ai që ka hapur mbrëmjen e së enjtes me një performancë, e cila përpos të gjithave tërhoqi vëmendjen për shkak të konfliktit që pati pak ditë më parë me Cozman dhe Babastar-sat. /Blitz.al/

Share