Blitz

 Breaking News

Emina Çunmulaj dhe familja e saj festojnë “Ditën e falenderimeve” ndryshe nga të tjerët

Emina Çunmulaj dhe familja e saj festojnë “Ditën e falenderimeve” ndryshe nga të tjerët
November 23
12:22 2018

Modelja e njohur me origjinë shqiptare Emina Çunmulaj njihet për thjeshtësinë e saj dhe keshtu ka fituar zemrat e të gjithë ndjekësve të saje jo vetëm. Ajo edhe pse e martuar me një milioner pa asnjë kompleks ndjek tradita dhe zakone shqiptare si të gjithë ne.  Modelja është mjaft e  lidhur me rrjetet sociale dhe poston shumë shpesh nga përditshmëria e saj.

Sot në SHBA festohet “Dita e falenderimeve” dhe zakoni e do që tavolina të jetë e mbushur me ushqime dhe e dekoruar në mënyrë më të veçantë se ditët e tjera të vitit.

Por edhe këtë herë modelja na ka treguar modestinë e saj që e ka përcjellë edhe tek bashkëshorti i saj irinian Sam. Ajo ka ndërtuar në kushte shtëpie një tendë dhe së bashku me Sam dhe vajza e saj Mia dhe Ella duken duke ngrënë mëngjesin.

“Gëzuar Ditën e falenderimeve nga familja jonë tek e juaja. Ne kemi nisur një traditë të re, mëngjesi i ditës së falenderimeve  në një tend të ndërtuar nga mami” – shkruan Emina duke marrë qindra komente positive për  mesazhet  që transmeton.

/Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Happy Thanksgiving from our family to yours We have started a new family tradition , Thanksgiving breakfast under a Mami made tent ⛺️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Share