Blitz

 Breaking News

Elita Rudi dhe Gjiko nuk e fshehin më dashurinë…

Elita Rudi dhe Gjiko nuk e fshehin më dashurinë…
January 11
17:38 2017

Një dimër i ftohtë, me zemra të ngrohta.

Kështu mund ta nisim këtë shkrim kur bëhet fjalë për moderatoren Elita Rudi dhe reperin Gjiko. Është përfolur se prej disa kohësh ata janë në një lidhje edhe pse vetë personazhet nuk e kanë konfirmuar ende.

Nëpërmjet postimeve në Instagram dhe Insta Story duket se Elita dhe Gjiko  janë duke bërë disa pushime në borë.

Ata duket se janë duke kaluar shumë mirë dhe po argëtohen jo vetëm në shoqërinë e njëri-tjetrit, por edhe në shoqërinë e borës./Blitz.al/

15992088_10211139104331434_875222565_o 16009842_10211139104811446_999430432_o 16010016_10211139104051427_1739680577_o 16010506_10211139104091428_648097426_o

Share