Blitz

 Breaking News

E papritur, Noizy dhe Dafina Zeqiri ndërmarrin hapin e radhës

E papritur, Noizy dhe Dafina Zeqiri ndërmarrin hapin e radhës
November 06
16:19 2018

“A don love?” e Noizy-t dhe Dafina Zeqiri-t mesa duket është më shumë se aq. Duket se nga bashkëpunimi, të dy kanë dalë të kënaqur dhe kanë ndërmarrë hapin e radhës:

Tashmë Dafina është pjesë e labelit OTR.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Noizy nëpërmjet një postimi në Instagram.

“ Duke e mbajtur @illyrianbloodlineofficial me mbretëreshën Dafina Zeqiri, p.s sapo e bëra pjesë të OTR.”- ka shkruar ai në foton me Dafinën, të dy të veshur me “Illyrian Bloodline.”

Ky është një hap i madh për labelin e tyre, pasi Dafina është një artiste e suksesshme që karrierën e saj e ka shtrirë dhe ndërkombëtarisht. Pjesë e OTR janë dhe vajza të tjera të shoëbizzi-it si: Oriola Marashi, Niki Deliorgji, Çiljeta, Ambra Almeta etj.

/Blitz.al/

 

Share