Blitz

 Breaking News

E ftuar në dasmën mbretërore, Lori Hoxha: Mbretëresha në krahun tim…

E ftuar në dasmën mbretërore, Lori Hoxha: Mbretëresha në krahun tim…
October 09
18:52 2016

Ditën e djeshme, Princi Leka II dhe Elia Zaharia kanë kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre.
Pjesë e ceremonisë martesore kanë qenë shumë figura e personalitete të njohura për publikun shqiptar dhe monarkë nga e gjithë bota. Të ftuara kanë qenë edhe Vjollca Hoxha bashkë me vajzën e saj, Lorin. Lori ka shpërndarë para pak minutash në Instagram një foto nga festa ku shfaqet në shoqërinë e mamasë së saj. Edhe pse Lori ndodhej në një dasmë mbretërore, për të ka vetëm një mbretëreshë dhe ajo është nëna e saj.
“Një dasmë mbretërore, por mbretëresha ime ishte në krahun tim”,- shkruan Lori në Instagram./Blitz.al/

royal wedding but my queen was right next to me

A photo posted by L O R I | H O X H A (@lorihoxha) on

Share