Blitz

 Breaking News

Dy dashuritë e Blendi Fevziut

Dy dashuritë e Blendi Fevziut
October 10
11:24 2016

Blendi Fevziu është një nga moderatorët më të suksesshëm të ekranit shqiptar.

Të gjithë e njohim si drejtuesin e një prej emisioneve më të ndjekur politiko-social,  “Opinion”.  Jashtë zyrave të emisionit, Blendi është një baba i përkushtuar. Pak minuta më parë, moderatori ka postuar një foto në Instagram-in e tij, ku shfaqet në krah  të dy vajzave, Mishel dhe Alis.

Bashkangjitur fotos,  Blendi ka shtuar dy zemra për të treguar se dy vajzat janë dashuritë e tij./Blitz.al/

blendi-fevziu

Share