Blitz

 Breaking News

Dua Lipa, një princeshë e gjakosur

Dua Lipa, një princeshë e gjakosur
October 30
11:21 2016

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u është bashkuar përgatitjeve dhe festimit të Halloween. Duhet thënë se kostumi që ajo ka zgjedhur është jo pak i frikshëm.

Këngëtarja e “Hotter than hell” ka postuar në rrjetet sociale foto ku ajo shfaqet si një princeshë e gjakosur, me fustan të bardhë e kurorë, në shoqërinë e miqve të saj të maskuar gjithashtu.

Ajo shihet teksa gëzon dhe kërcen duke u ndier komode nën këtë kostum. /Blitz.al/

dua1

dua2

dua4

 

Tags
Share