Blitz

 Breaking News

Dua Lipa ngjit shpejt shkallët e suksesit! Nominohet për dy çmime të rëndësishme

Dua Lipa ngjit shpejt shkallët e suksesit! Nominohet për dy çmime të rëndësishme
January 12
18:20 2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pas lançimit të këngës “No lies”, bashkëpunim me reperin e njohur Sean Paul, duket se është duke prekur suksese të njëpasnjëshme.

duaa

Vetëm pak minuta më parë ajo ka shpërndarë një Instagram një lajm shumë të mirë për ndjekësit e saj. “NME Magazine”, ndër më të famshmet në botën e medias, e ka nominuar këngëtaren për “Këngëtaren femër më të mirë në Britani” dhe “Artisten më të mirë nga të rinjtë në Britani”.

Lipa u ka kërkuar të gjithë ndjekësve të votojnë për të duke falënderuar edhe një herë për vlerësimin që i është bërë. /Blitz.al/

Share