Blitz

 Breaking News

Dorina Mema flet me nusen e ish-partnerit ndërsa ish-vjehrra i komenton në Instagram!

Dorina Mema flet me nusen e ish-partnerit ndërsa ish-vjehrra i komenton në Instagram!
April 26
19:20 2020

Dorina Mema e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në TV Ora, ka folur edhe për marrëdhënien që ka me ish-partnerin e saj dhe nusen e tij. Ajo shprehet se është shok me të dhe se me nusen e tij komunikon në telefon.

“Unë me babain e Irsit sot jemi shokë. Nuk e kam fare problem që të komunikoj me nusen e tij, ta pyes si i keni fëmijët, kam një mirësi. Ish-vjehrra më komenton në “Instagram”, e kam zemër”, shprehet Dorina.

Share