Blitz

 Breaking News

Diellza Kolgeci sfidon të ftohtin, me bikini në borë

Diellza Kolgeci sfidon të ftohtin, me bikini në borë
January 09
16:00 2017

Shqipëria dhe Kosova është mbuluar nga dëbora dhe ngricat dhe këto ditë janë shënuar temperatura shumë të ulëta, sidomos në zonat malore. Por duket se aktorja e njohur Diellza Kolgeci e ka sfiduar të ftohtin duke dalë me rroba banje në dëborë.

Përmes disa fotove të postuara në Snapchat, Diellza shfaqet e veshur me një palë bikini rozë, duke pozuar për kamerën e ulur në dëborë e duke luajtur gjithashtu.

Duhet thënë se në temperatura që shënojnë më pak se -15 gradë duhet shumë guxim të dalësh e zhveshur dhe të mos sëmuresh.  /Blitz.al/

d2 d3 d4 dillza1

Share