Blitz

 Breaking News

Diellza Kolgeci bëhet nënë për herë të parë!

Diellza Kolgeci bëhet nënë për herë të parë!
April 28
10:20 2019

Aktorja e njohur me origjinë nga Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë.

Siç bën të ditur “Prive” Diellza ka sjellë në jetë vogëlushen e saj pak pas mesnate. Ka qenë mikesha e ngushtë e Diellzës, Afërdita Paqarada nëpërmjet një postimi në Facebook.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera dhe çifti nuk e ka ndarë akoma lajmin me ndjekësit e tyre, gjithësesi i urojmë të voglës jetë të gjatë!/blitz.al

Share