Blitz

 Breaking News

Demi Lovato do të largohet nga tregu muzikor

Demi Lovato do të largohet nga tregu muzikor
October 05
16:37 2016

Demi Lovato ka njoftuar sot se do të bëjë një pushim duke qëndruar larg vëmendjes së shtypit.

“Në vitin 2017 do të bëj një pushim, do të largohem nga muzika dhe nuk do të jem në qendër të vëmendjes. Unë nuk jam duke menduar për këtë biznes dhe për media”, – ka thënë këngëtarja.

Më pas ajo ka treguar se e ka marrë këtë vendim pasi u nxit nga kritikat që kishte marrë nga shtypi dhe mediat sociale kohët e fundit.

Demi Lovato dëshiron të qëndrojë larg vëmendjes duke bërë sa më shumë bamirësi./Blitz.al/

Share