Blitz

 Breaking News

David Beckham feston ditëlindjen, Victoria bën dedikimin romantik

David Beckham feston ditëlindjen, Victoria bën dedikimin romantik
May 02
19:17 2019

Ata janë një ndër çiftet më të komentuar por edhe të dashur në shoëbizin botëror. Po flasim për Victoria dhe David Beckham. Ky i fundit feston sot 44-vjetorin e lindjes dhe bashkëshortja e tij sigurisht si pothuajse çdo vit i ka bërë një urim mjaft romantic ku shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen David Beckham. Ti je gjtihçka për ne dhe të duam kaq shumë”. Ky shkrim i është bashkangjitur një fotoje mjaft të veçantë ku duket dora me tatuazhe e David dhe ajo me një unazë shumë të kushtueshme në gisht.

Gjtihashtu nuk mungon edhe festa surprizë e organizuar nga Victoria dhe fëmijët ku shihen shumë dhurata dhe disa tollumbace ngjyrë grih. David beckham dhe Victoria janë futu në histori si çifti me jetëgjatë në shoëbiz sepse janë martuar që nga viti 1999 dhe kanë së bashku 4 fëmijë Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

Share