Blitz

 Breaking News

Çfarë ka dashur të thotë autori me “I msheli hundët se vjen era Tuna” e sqaron vetë Tayna

Çfarë ka dashur të thotë autori me “I msheli hundët se vjen era Tuna” e sqaron vetë Tayna
October 06
23:00 2018

Tayna është kthyer tashmë në një nga reperet më të pëlqyera për publikun shqiptar e kjo ka ndodhur në një kohë shumë të shkurtër. Shkak janë hitet e saja e një ndër to edhe kënga “Shqipe” teksti i të cilës u konsiderua si diss për këngëtarët e tjera.

Në listë deri para pak orësh ishte  edhe  Tuna, sepse në një pjesë të këngës Tayna shprehet: “I msheli hundët se vjen era Tuna”.

Por sonte e ftuar në “Xing me Ermalin” ajo ka treguar se gjithçka ishte një keqkutpim.

“Unë e kam për peshkun tuna dhe nuk kam asgjë me Tunën, asaj mund t’i vijë shumë erë e mirë sigurisht”- përfundoi reperja.

/Blitz.al/

 

Share