Blitz

 Breaking News

Cardi B shkon në aeroport me robdeshambër dhe kjo zgjedhje e ka një arsye!

Cardi B shkon në aeroport me robdeshambër dhe kjo zgjedhje e ka një arsye!
September 29
08:48 2018

Reperja e njohur Cardi B gjithmonë ka qenë surprizuese me veprimet e saj. Por të shkosh në aeroport me robdeshambër dhe pandofla, këtë nuk e prisnim!

Të gjithë e dimë se kontrolli në aeroport është stresues dhe askujt nuk i pëlqen të humbë kohë. Duke patur parasysh këtë Cardi B ka zgjedhur të shkojë me robdeshambër.

Pra mesa duket komoditeti është më i rëndësishëm se pamja e saj dhe nëpërmjet kësaj reperja ka dhënë një mësim për të gjithë udhëtarët. Veç kësaj duekt se veshja e robdeshamberit në ambiente publike është kthyer në një trend./Blitz.al/

 

Share