Blitz

 Breaking News

Calvin Harris rikthehet në “X Factor”

August 26
14:21 2016

...

Picture 1 of 1

Atij i ishte ndaluar pjesëmarrja në X Factor në vitin 2009 pas ndërhyrjes që bëri në transmetim të drejtpërdrejtë me një ananas në kokë. Por mesa duket Simon Cowell e ka falur Calvin Harris dhe ai do ti bashkohet spektaklit si një i ftuar special në karrigen e mentorëve. Sipas “The Sun” 32-vjeçari  do i bashkohet panelit gjykues  krah këngëtares Nicole Schrezinger në Francë.

Në vitin 2009 Calvin ka qenë pjesë e këtij spektakli përkrah Rihanna-s gjatë performancave live kur hyri në skenë më një ananas në kokë për të ironizuar modelin e flokëve të këngëtarëve që performonin. Ai e justifikoi këtë paraqitje si një shaka edhe pse stafi i organiatorëve më vonë e quajti të patakt duke  e ndaluar pjesmarrjen e tij në këtë kompeticion muzikor./Blitz.al/

Share