Blitz

 Breaking News

Butrint Imeri flet për herë të parë për kolegët: “Nuk më përkrahin dhe kur kanë interes më kërkojnë!”

Butrint Imeri flet për herë të parë për kolegët: “Nuk më përkrahin dhe kur kanë interes më kërkojnë!”
October 09
11:31 2018

Butrint Imeri është një emër mjaft i dashur dhe këngët e tij kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por ajo ç’ka na ka bërë përshtypje është fakti se Butrinti preferon të bëjë më tepër këngë solo dhe jo bashkëpunime. Për këtë ai e paska një arsye.

I ftuar në emisionin “Nd’rrimi i Natës”, Butrinti ka treguar arsyen përse nuk bashkëpunon me artistë të tjerë. Ai është shprehur se asnjëherë nuk është përkrahur nga kolegët për këngët e tij dhe pikërisht këta artistë sot i kërkojnë bashkëpunime. Por Bturinti mendon se e kërkojnë për interesin e tyre dhe kur ai ka pasur nevojë ata nuk kanë qenë aty.

Kujt t’i referohet vallë? Gjithësesi mund të themi se edhe vetëm, Butrinti ka arritur t’ja dalë! /Blitz.al/

Share