Blitz

 Breaking News

Buta largohet nga “Nesër Music”, Faton Shoshi, për herë të parë tregon arsyen!

Buta largohet nga “Nesër Music”, Faton Shoshi, për herë të parë tregon arsyen!
October 04
10:44 2018

Pak kohë më parë reperi i njohur Buta ka lajmëruar se është larguar nga kompania “Nesër Music”, ku dhe nisi karrierën e tij muzikore. Deri më tani nuk dihej arsyeja e largimit të tij, por ka qenë menaxheri Faton Shoshi ai që u ka dhënë fund aludimeve dhe ka folur për herë të parë për këtë.

Fatoni ka qenë i ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku dhe ka treguar arsyen pse dyshja ndërprenë bashkëpunimin.

“Unë i lë artistët të lirë, të bëjnë çfarë të duan dhe kur nuk shkon bashkë atëherë ndahen rrugët”- ka thënë ai.

Nëpërmjet kësaj Fatoni na ka bërë të mendojmë, se largimi i Butës nga kompania ka ardhur si pasojë e mosdakordësisë mes tyre./Blitz.al/

Share