Blitz

 Breaking News

Brooklyn Beckham në një lidhje të re dashurie me këngëtaren Madison Beer

Brooklyn Beckham në një lidhje të re dashurie me këngëtaren Madison Beer
July 22
20:47 2017

Djali i futbollistit të mirënjohur David Beckham, Brooklyn Beckham, është në një lidhje dashurie.

Vetë 18-vjeçari është shfaqur në mjedise publike me të dashurën e tij Madison Beer dhe janë fotografuar teksa shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

Të dy kanë bërë shopping në një qendër tregtare. Por më tepër sesa te veshjet, ata kanë qenë të interesuar për njëri-tjetrin.

Brooklyn, i cili më parë thuhet se shoqërohej me Chloe Grace Moretz (vajza bionde), thuhet se është dashuruar me këngëtaren Beer pasi janë takuar për disa javë me radhë. /Blitz.al/

Share