Blitz

 Breaking News

Bora bllokon Elita Rudin dhe Gjikon. Ja kush i ndihmon…

Bora bllokon Elita Rudin dhe Gjikon. Ja kush i ndihmon…
January 12
16:57 2017

Reshjet e dendura të dëborës që kanë përfshirë vendin tonë këto javë kanë bllokuar mjaft rrugë të rëndësishme, përfshirë edhe rrugë që të çojnë në vende turistike.

Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe çiftit më të ri të showbiz-it shqiptar, moderatores Elita Rudi dhe reperit Gjiko.

Elita ka postuar në InstaStory një video ku shfaqet brenda një makine, ndërkohë dallohet rruga e bllokuar, në të cilën po punon një borëpastruese.

“Sa të mirë tetovarët!” – shkruan moderatorja përbri fotos. /Blitz.al/

IMG_20170112_163848_285

Share