Blitz

 Breaking News

“Bona fam”, Fero publikon këngën e re dhe tregon vështirësitë drejt famës

“Bona fam”, Fero publikon këngën e re dhe tregon vështirësitë drejt famës
October 06
19:07 2018

Ai është një nga reperët më “Fenomen” të momentit dhe sapo përmendet togëfjalëshi “Gang Gang” e kuptoni që bëhet fjalë për Feron. Këngët e tij po kthehen në hite edhe pse reperi është në një moshë shumë të re.

Ditën e sotme ai ka publikuar edhe projektin e tij më të ri i cili titullohet “Bona Fam” ku në tekst  flet për rrugën e tij drejt famës dhe vështirësitë që ka hasur. Ai sigurisht nuk ka harruar diss-et për konkurentët e tij në muzikë ku i akuzon për blerje klikimesh në you tube.

Për më shumë ndiqni:

/Blitz.al/

Share