Blitz

 Breaking News

Blerim Destani me “look” të ri? Në fakt, pas kësaj fotoje fshihet një arsye tjetër…

Blerim Destani me “look” të ri? Në fakt, pas kësaj fotoje fshihet një arsye tjetër…
October 09
16:47 2018

Blerim Destani është një ndër meshkujt më të pashëm shqiptar. Por ai ka ndryshuar tërësisht look dhe fotoja e tij e fundit na surprizoi të gjithëve. Është vështirë për t’u besuar që është ai, dhe njësoj si ne ka menduar dhe këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri.

Ajo ka lënë një koment ku shkruan “Blerim a je ti”.

Gjithsesi, kjo nuk është pamja e tij në jetën e përditshme, por thjesht një rol. Është një foto e shkëputur nga filmi aksion “Dossier K.” i publikuar në 2009. Ai luan rolin e Nazim Tahir, një personazhi që i është vrari babai dhe sipas Kanunit i duhet të hakmerret.

Filmi do të shfaqet në televizion gjerman Kinowelt Sky në 10 tetor, dhe pikërisht ky lajmërim ishte dhe qëllimi i postimit të fotos së tij. /Blitz.al/

Share