Blitz

 Breaking News

Bleona Qerreti apo Jennifer Lopez – cila duket më bukur?

September 25
14:53 2016

Jennifer Lopez

Picture 1 of 2

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti dhe këngëtarja e njohur Jennifer Lopez kanë mbajtur të njëjtën veshje në shfaqjet ku kanë qenë të ftuara.

Përpara disa kohësh, Jennifer Lopez ka postuar një foto në Instagram me jumpsuit-in e bardhë, ku duket në super formë.

Të njëjtën veshje ka zgjedhur edhe Bleona Qerreti, e cila ka qenë e ftuar në një emision në Shqipëri.

Kjo veshje është në ngjyrë të bardhë  dhe shoqërohet  me disa pjesë transparente, duke e bërë një veshje të guximshme, e cila kërkon një trup perfekt.

Mesa duket, të dyja këngëtaret kanë guxuar dhe e kanë zgjedhur. Theksojmë se Qerreti dhe Lopez kanë trup shumë të mirë, por cila nga ato duket më bukur sipas jush?/Blitz.al/

Share