Blitz

 Breaking News

Binjakët e “Al Pazar” kanë një mesazh: Legalizoni prostitucionin se i morët n’qafë gocat

Binjakët e “Al Pazar” kanë një mesazh: Legalizoni prostitucionin se i morët n’qafë gocat
March 09
22:33 2019

Binjakët e “Al Pazar” këtë të shtunë kanë qenë të ftuar në emisionin “Thumb” që trasmetohet çdo të shtunë në orën 17:00  në ekranin e Abc News.

Romeo dhe Donald Veshaj kanë treguar detaje nga jeta e tyre personale dhe profesionale, sidomos për raportin e tyre me vajzat.

Dy moderatoret e “Thumb”, Aulona dhe Fatma i kanë pyetur binjakët se a janë ndeshur me vajza materialiste , apo nëse kanë vënë re këtë fenomen siç ndodh shpesh të thonë disa meshkuj?

“Për mendimin tim Shqipëri ka nevojë te legalizojë prostitucionin.”,- është shprehur Donaldi.

“Të shpëtojnë të gjithë, seksi mos të jetë tabu. Femra të vlerësohet, mos të shihet si send.”,- janë shprehur të dy ata.

Së fundmi është dëgjuar shpesh nga personzhe të njohur të ekranit të mbështesin apo të jenë pro legalizimit të prostitucioni apo hapjeve të shtëpive publike. /Blitz.al/

Share