Blitz

 Breaking News

Beyonce rikujton Aaliyah në përvjetorin e vdekjes

Beyonce rikujton Aaliyah në përvjetorin e vdekjes
August 26
12:09 2016

Janë bërë 15 vjet prej vdekjes së parakohshme të artistes  së R & B Aaliyah. Ajo vdiq nga një aksident ajror në vitin 2001. Aaliyah ka qenë e njohur për hitet “Rock The Boat” dhe “Try Again”.

Në kujtim të saj, Beyonce ka postuar në Instagram një video ku ndodhet me Aaliyah në tapetin e kuq të MTV.  Në këtë video këngëtarët janë duke diskutuar rreth çmimeve të MTV disa vite më parë.

Përvjetori i vdekjes së Aaliyah mund të jetë një ditë e trishtuar për fansat, por video që ka postuar Beyonce është e sigurt që do t’ju rikthejë buzëqeshjen./Blitz.al/

 

A video posted by Beyoncé (@beyonce) on

Share