Blitz

 Breaking News

Beyonce nuk ndalet! Fotot e reja, gati për “të thyer” rrjetin

Beyonce nuk ndalet! Fotot e reja, gati për “të thyer” rrjetin
February 02
12:54 2017

Fotot e reja të shtatzënisë së Beyonce-s, akoma më të bukura se e para!

Kryetitulli i të gjitha mediave më në zë të globit është padyshim shtatzënia e Queen Bey-t.

Fotoja e postuar në Instagram-in e saj theu rekordin për foton më të pëlqyer në rrjet dhe tërhoqi vëmendjen e një numri të madh personash.

Por Beyonce nuk është mjaftuar me kaq! Ajo ka postuar në website-in e saj foto të reja nga shtatzënia e mëparshme dhe nga ajo aktuale. Përveç fotove, Bey ka postuar edhe disa vargje që shprehin gjendjen e saj emocionale në këtë periudhë mjaft të bukur e njëkohësisht të rëndësishme për të. 

Më poshtë do t’ju tregojmë fotot që do të bëhen virale shumë shpejt në rrjet. /Blitz.al/

 

Share