Blitz

 Breaking News

Bella Hadid reagon për lidhjen e The Weeknd me Selena Gomez

Bella Hadid reagon për lidhjen e The Weeknd me Selena Gomez
January 11
22:49 2017

Pak më parë u bë publike lidhja e Selena Gomez me The Weeknd, i cili është ish i dashuri i modeles Bella Hadid.

Pas këtij lajmi, Bella Hadid ka hequr nga lista e ndjekësve të saj këngëtaren, ndërkohë që vazhdon të ndjekë ish të dashurin e saj.

bella bella2

Në anën tjetër Selena vazhdon ende të ndjekë Bella-n në Instagram, këngëtarja nk e ka vënë re se modelja e ka hequr apo thjesht nuk e shikon të arsyeshme për të mos e ndjekur atë.

selena

Selena dhe Bella kanë patur shoqëri me njëra tjetrën, disa kohë më parë ato janë parë bashkë. Pas ndarjes së Bella dhe The Weeknd në nëntor, Bella vazhdonte të pëlqente postimet e Selenës por duket se fotot e shkrepura nga paparazzët të Selenës dhe The Weeknd nuk i kanë pëlqyer aspak saqë ka marrë këtë vendim./Blitz.al/

sel

Share