Blitz

 Breaking News

Bebe Rexha mban anën e Rita Orës, nuk fton Dua Lipën në darkën e saj!

Bebe Rexha mban anën e Rita Orës, nuk fton Dua Lipën në darkën e saj!
September 26
10:13 2018

Tashmë të gjithë e dimë se Bebe Rexha dhe Rita Ora janë mikesha shumë të mira me njëra tjetrën.

Në fillim të këtij viti Bebe Rexha ka organizuar një darkë “Ëomen in Harmony Dinner”. Ku takohen së bashku të gjitha gratë që bëjnë muzikë. Ajo filloi ta organizonte këtë pasi lexoi një studim segratë zënë vetëm 16 % në industrinë muzikore. Kështu që këngëtarja mendoi se ato duhet ta përkrahnin më shumë njëra tjetrën. Herën e parë darka u organizua në Los Angelos, kurse këtë herë në Londër dhe e ftuar speciale ishte Rita Ora.

Por ajo që mungoi në fotot dhe videot në rrjetet sociale ishte pikërisht Dua Lipa. E duke ditur  marrëdhënien jo të mirë të Ritës dhe Duas mund të themi se Beba ka zgjedhur të mbajë anën e mikes të saj, duke mos ftuar këngëtaren tjetër me origjinë shqiptare./Blitz.al/

rita ora bebe rexha host event in london 034153772

rita ora bebe rexha host event in london 034153772

Share