Blitz

 Breaking News

Babastars urojnë “mbretëreshën” e Cozman për ditëlindje

Babastars urojnë “mbretëreshën” e Cozman për ditëlindje
January 10
13:34 2017

Cozman, pjesë e labelit Babastars, është një ndër reperat më të dashur për publikun. Shpesh reperat përmes këngëve që publikojnë shihen si ata “djemtë e këqij”, megjithatë Cozman është edhe një djalë shumë i përkushtuar. Nëna e tij feston sot ditën e saj të lindjes. Cozman e ka uruar atë duke e quajtur mbretëreshën e tij, përmes fjalësh shumë të përzemërta.

“Gëzuar ditëlindjen, mbretëresha ime! Të du mas shumti në botë”,- shkruan reperi.

cozman1

Por këtij urimi i janë bashkuar edhe anëtarët e tjerë të grupit Babastars. Onat, Ghetto Geasy dhe Skivi kanë shkruar urimet e tyre në foton e postuar nga reperi.  Ata bëhen bashkë jo vetëm për të bërë muzikë, por edhe në ditë të veçanta./Blitz.al/

qqq1 qqq2

Share