Blitz

 Breaking News

Baballarët seksi të personazheve shqiptare

Baballarët seksi të personazheve shqiptare
October 07
16:50 2016

Personazhet si Dua Lipa, Elita Rudi, Adrian Gaxha, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Ledri Vula, përveçse të talentuar në profesionet e tyre, janë gjithashtu simpatikë sa herë që shfaqen në ekran. Shpesh kur diskutohet mbi paraqitjen e jashtme të personazheve themi se ata e kanë trashëguar atë prej nënave të tyre.

Por nëse do të shihni baballarët do të ndryshonit mendim. Edhe pse jo më të rinj, ata janë të pashëm, seksi, herë elegantë e herë sportivë, por qartë mund të themi se një pjesë të bukurisë këta personazhe e kanë trashëguar nga baballarët e tyre. Në vijim gjeni disa foto të baballarëve më seksi të disa prej personazheve të njohur të showbizz-it shqiptar. /Blitz.al/

Babai i Adrian Gaxhës:

adrian-gaxha

Babai i Anxhelina Hadërgjonaj:

anxhelina-hadergjonaj

Babai i Dua Lipës:

dua-lipa

Babai i Elita Rudit:

elitaaaa

Babai i Ledri Vulës:

ledriii

Share