Blitz

 Breaking News

Babai i saj do të festonte ditëlindjen, dedikimi i Vesa Lumës na preku të gjithëve…

Babai i saj do të festonte ditëlindjen, dedikimi i Vesa Lumës na preku të gjithëve…
September 27
09:00 2018

Ditën e sotme, babai i Vesa Lumës do të festonte ditëlindjen e tij dhe sigurisht këngëtarja nuk mund të rrinte pa shkruajtur dy fjalë për të.

Ajo ka publikuar në Instagram një fragment të këngës që ka bërë dedikuar atij “Mall” dhe përbri ka shkruajtur:

“Gëzuar ditëlindjen babi! Çdo ditë më mungon më shumë… Prehu në paqe engjëlli im!
Lutem në Zot përpara se une të flej, të të përshëndes… E të thotë se sot, më mungon si asnjëherë…”

Ky është një dedikim mjaft i ndjerë dhe çdo kush e kupton boshllikun që ndjen sot më shumë Vesa Luma. Sigurisht nuk kanë munguar as komentet mbështetëse dhe frymëzuese për këngëtaren./Blitz.al/

 

Share