Blitz

 Breaking News

Aurela Hoxha bën publike ndërhyrjen estetike të radhës…

Aurela Hoxha bën publike ndërhyrjen estetike të radhës…
January 13
18:02 2017

Është përfolur vazhdimisht për operacionet plastike dhe ajo e ka pranuar që ndërhyrja e saj e vetme estetike është në pjesën e buzëve.

Por pak minuta më parë, Aurela Hoxha ka postuar një foto,ë ku shfaqet duke kryer një rimodelim të vetullës, që në fakt duket sikur po bën një ndërhyrje.

“Phibrows dhe luxuslashes”, – shkruan modelja në postimin e saj në InstaStory.

Së fundmi, Aurela është shfaqur në filmin shqiptar “Dashuria e Bjeshkëve të Nëmuna”, ku ka një prej roleve kryesore në projekt./Blitz.al/

unnamed

Share