Blitz

 Breaking News

Asnjë reper tjetër nuk mund të kalojë në lagjen e tij, Stresi tregon arsyen…

Asnjë reper tjetër nuk mund të kalojë në lagjen e tij, Stresi tregon arsyen…
October 04
11:56 2018

Përveç këngëve dhe pasionit për muzikën, reperi Stresi njihet edhe si një djalë i cili ka dëshirë që ndonjëherë të mos i zbatojë rregullat. Shumë kohë më parë ai u përfshi në konflikte me grupe të tjera muzikore, duke bërë që në listën e tij të këngëve të kishte shumë diss-e, krahas vargjeve të dashurisë.

Por edhe pse gjërat duket sikur kanë rënë në qetësi, i pyetur në emisionin “Seven Bizz” se cili nga reperët nuk mund të kalojë në lagjen e tij, Stresi i ka treguar edhe një herë të gjithëve se nuk bën shaka.

“Asnjë prej asnjëve. Nuk ka pse të vijë askush sepse nuk ia kanë bërë vendin vetes që të vijnë këtu!” – tha reperi.

Stresi jeton në një prej lagjeve më të njohura në kryeqytet dhe është mjaft i lidhur me zonën e tij për shkak se ka kaluar një pjesë të madhe të jetës. /Blitz.al/

Share