Blitz

 Breaking News

Arriti ta mbante sekret, modelja e njohur shtatzënë për herë të tretë

Arriti ta mbante sekret, modelja e njohur shtatzënë për herë të tretë
March 30
21:05 2019

Ajo është një ndër modelet më të njohura të Victoria Secret dhe po flasim për Miranda Kerr. Ajo ka ditur shumë mirë ta mbaj sekret deri në këto momente faktin se është në pritje të ëmbël për herë të tretë. Miranda po pret fëmijën e dytë me bashkëshortin e saj Evan Spiegel, i cili është një nga themeluesit e “Snapchat”.

Kanë qenë përfaqësuesit çiftit të njohur të cilët e konfirmuan lajmin për  “People” të dhe treguan se Miranda, Evan, Flynn dhe Hart mezi po presin të pjesëtarin e të familjes.

Vetëm një vit më parë Miranda solli në jetë djalin e saj Hart dhe ka edhe një djalë në moshën 8-vjeçare nga martesa me aktorin Orlando Bloom.

 

Share