Blitz

 Breaking News

Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!

Arilena Ara ‘kopjon’ Tunën dhe Viola Spiron!
June 21
10:49 2016

A ju kujtohet Arilena Ara, këngëtarja e vogël dhe e talentuar, fituese e “X Factor”?

Epo, sot edhe mund të mos e njihni.
Si në këngën “TokeRroke” të lançuar së fundmi, ashtu edhe në fotot e postuara në profilet e saj në rrjetet sociale dallohet një ndryshim i madh në ‘look’. Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, Arilena shfaqet shumë sexy, e kjo nuk mund të mos i pëlqejë ndjekësve të saj.

Ajo që ka shkaktuar një ‘bum’ komentesh në fakt, është ngjashmëria e Arilenës në disa foto, me bukuroshet e tjera Viola Spiro dhe me këngëtaren Tuna. I shihni fotot?

Arilena2

Arilena1

Tuna1

Viola1

 

Në fakt, nuk ka asgjë të keqe në këtë mes, aq më tepër kur krahasimi bëhet me 2 femra sexy si ato të sipërpërmendurat, por do ishte mirë që Arilenën ‘e vjetër’ mos të na e kujtonte vetëm zëri i saj…

Tags
Share