Blitz

 Breaking News

Ariana Grande ka frikë të dalë nga shtëpia, anulon turin e radhës

Ariana Grande ka frikë të dalë nga shtëpia, anulon turin e radhës
October 01
09:34 2018

Duket se jeta e saj vitet e fundit po përballet me shumë të papritura. Nga sulmi terrorist gjatë koncertit në Manchester e deri tek vdekja e ish-të dashurit të saj Mac Miller.

Kjo po ndikon edhe në shëndetin mendor të saj dhe kjo vihet re nga statuset e shumta në rrjetet sociale ku kuptohet se ajo po vuan shpirtërisht nga këto ngjarje që i kanë lënë gjurmë në jetën e saj.

 

Ajo ka treguar nëpërmjet komenteve se nuk është gati të nis turin e saj që kishte planifikuar sepse do vetëm të rrijë në shtëpi duke qenë se ka shumë frikë të dalë.

/Blitz.al/

 

 

Share