Blitz

 Breaking News

Anna Lika dhe Einxhel Shkira jo vetëm shoqe por tashmë edhe kolege!

Anna Lika dhe Einxhel Shkira jo vetëm shoqe por tashmë edhe kolege!
November 10
20:18 2018

Ka disa kohë që Einxhel Shkira është shkëputur nga ekrani, por sapo ka njoftuar që do të rikthehet sërish.

Në një intervistë për Bluetooth ajo është shprehur se ka patur propozime të ndryshme të cilat deri më tani kanë qenë disi në ajër, por tashmë është duke punuar për një project të ri, të cilin ka menduar ta mbaj të fshehtë. Por ka zbuluar se pjesë e këtij projekti do të jetë edhe aktorja Anna Lika.

Tashmë disi është kuptuar nga ndjekësit tanë, por asnjëherë nuk është konfirmuar nga asnjëra prej nesh, sepse është një bashkëpunëtore, në fakt dhe është mikesha ime më e mirë me të cilën kemi një kimi ”te çmendur” dhe në punë, është ajo dhe e vetmja Anna Lika!! S’mund të gjeja një bashkëpunëtore më të talentuar se ajo prandaj taksirat e kam ta duroj dhe në punë”- ka thënë Einxhel./Blitz.al/

 

Share