Blitz

 Breaking News

Angela Martini rrëfen tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot! Ndoshta nuk i prisnit këto…

Angela Martini rrëfen tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot! Ndoshta nuk i prisnit këto…
October 14
09:09 2018

Sot do të fillojë emisioni më i ri nga Klea Huta “VIP Club”. E ftuar e parë ka qenë Angela Martini, një prej femrave më joshëse e cila e filloi karrierën e saj si modele në Amerikë.

Angela është pyetur nga Klea për tre gjërat pa të cilat ajo nuk jetonte dot dhe pse ndoshta ne nuk e prisnim renditjen e saj.

Angela është shprehur se e para është dashuria, më pas vijnë njerëzit dhe së treti janë ëndrrat!

Por përsa i përket këtyre tre gjërave mund të themi se Angela i ka realizuar, pasi mesa shohim në rrjetet sociale ajo bën jetën që çdo kush do të donte ta bënte…/Blitz.al/

Share