Blitz

 Breaking News

Andrra nuk kursehet fare për Sinanin, aq më pak në këtë përvjetor

Andrra nuk kursehet fare për Sinanin, aq më pak në këtë përvjetor
August 27
12:52 2017

U bënë dy vite që nga dita kur Sinan Hoxha i dha fund beqarisë, duke u martuar me bukuroshen Andrra Destani. Ata janë ndër çiftet më të këndshme të ekranit shqiptar dhe nuk ngurrojnë që ta shprehin hapur dashurinë e tyre edhe në rrjete sociale, sidomos Andrra. Sot ata bëjnë dy vite të martuar dhe Andrra i ka dedikuar disa fjalë plot dashuri bashkëshortit të saj.

“Të dashuroj në çdo takim, në çdo fjalë, në çdo buzëqeshje, në çdo frymëmarrje, në çdo moment që jetoj me ty…”,- shkruan ajo.

Ata janë tashmë prindër të një vogëlushi çamarrok të quajtur Ansi./Blitz.al/

Share