Blitz

 Breaking News

Amos Muji Zaharia tregon si është të puthesh me tre partnere në një shfaqje

Amos Muji Zaharia tregon si është të puthesh me tre partnere në një shfaqje
May 19
18:27 2019

Amos Muji Zaharia është një ndër aktorët më të dashur në teatër. Ai sigurisht ka luajtur në një numër të lartë shfaqjesh dhe në një prej tyre “Boing Boing”  i është dashur të puthej në buzë me shumë  partnere.

I ftuar këtë javë në barin e emisionit “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës , Amosi i pyetur se si ndihej e fejuara e tij në lidhje me këtë u shpreh:

“Përpara shumë vitesh në 2009 kemi xhiruar  “Shënjtora” dhe me Jonida Vokshin kemi reazlizuar skenat e një moment dashurie dhe na duhej ta bënim taman me puthje, fërkime, etj. Kur je duke aktruar asnjë qelizë nuk lëviz brenda teje sepse është aktrim duhet të jesh profesionist.”

/Blitz.al/

Share