Blitz

 Breaking News

Amber Rose: Nuk e di me sa meshkuj kam fjetur, po i numëroj

Amber Rose: Nuk e di me sa meshkuj kam fjetur, po i numëroj
August 28
09:54 2016

Amber Rose është e njohur për marrëdhëniet e saj dhe për qëndrimin pozitiv ndaj seksit, por ajo nuk i  ka numëruar ndonjëherë  me sa meshkuj ka bërë seks.

Në episodin e emisionit të saj të premten, Amber ka thënë: “Jam 32 vjeçe. Kam qenë disa herë e lidhur, por nuk e di me sa kam fjetur, po ulem dhe po numëroj meshkujt që kam pasur”.

Më pas ajo ka pyetur reperin Ty Dolla Sign nëse numri që jepte një grua kishte rëndësi. Ai i ka thënë se kur ishte 18 vjeç e mendonte një gjë të tillë, por tani nuk ka rëndësi.

Amber Rose ka qenë në një marrëdhënie me Kanye West për 2 vjet. Më pas ajo është divorcuar nga Khalifa pas 15 muajsh martesë në 2014-n./Blitz.al/

Share