Blitz

 Breaking News

Alketa Vejsiu ka një mesazh për publikun pas lajmit për arrestimin e vëllait të saj

Alketa Vejsiu ka një mesazh për publikun pas lajmit për arrestimin e vëllait të saj
October 01
19:34 2018

Në hapjen e spektaklit të “Dance With Me” përpara se të ftontë antarët e jurisë dhe konkuruesit në skenë Alketa Vejsiu dha një mesazh për publikun, Si një reagim për lajmin e arrestimit të vëllait të saj në ditën e sotme ajo tha se “Vij si gjithmonë çdo të hënë me një qëllim të vetëm, për t’ju argëtuar e zbavitur”. Më pas ajo shtoi se “ Jam me fat sepse këtu në familjen e madhe të Tv Klan asgjë që ndodh jashtë nuk interferon në festën dhe gëzimin e jetës”.

Siç e do tradita pas këtij mesazhi ajo vazhdoi me spektaklin i cili sapo filloi me prezantimin e performancave për natën e sotme. /Blitz.al/

Share