Blitz

 Breaking News

Albërije Hadërgjonaj ka një përgjigje për të gjithë ziliqarët

Albërije Hadërgjonaj ka një përgjigje për të gjithë ziliqarët
September 06
14:41 2016

Albërije Hadërgjonaj ka një kohë të gjatë në skenë, por pavarësisht kësaj ajo vjen gjithmonë e kuruar deri në detaje. Kjo ka bërë që ajo të vihet në shënjestën e atyre që e kritikojnë për përdorim të Photoshop-it apo për ndërhyrje kirurgjikale.

Para pak minutash, Albërija ka postuar një foto në Instagram ku shkruan: “Mirëmëngjesi! Për specialistët e Photoshop-it: Ju njoftoj që nuk e kam prekur foton. Për ato femrat xheloze dhe për ato me profile false, këtu ju them: Mos u mërzisni kur të më shikoni! Me Zotin luftë nuk bëhet!’”

“Ju përqafoj”, – kështu e ka mbyllur postimin e saj në Instagram Albërije Hadërgjonaj. /Blitz.al/

 

 

 

 

 

Share