Blitz

 Breaking News

Aktorja pozon në “Golden Globe”, kamerat i fokusojnë sqetullën e padepiluar

Aktorja pozon në “Golden Globe”, kamerat i fokusojnë sqetullën e padepiluar
January 09
15:20 2017

Mbrëmja e “Golden Globe” nuk ka qenë dhe aq e shndritshme sa  mendoni. Vëmendjen e mediave nuk e ka tërhequr vetëm shkëlqimi i trofeve të fituara, por dhe paraqitja e Lola Kirkes në tapetin e kuq të këtij eventi.

Motra e vogël e yllit Jimema Kirke ka pozuar para kamerave me një fustan rozë të zbehtë me lule të kombinuar me një bizhuteri të thjeshtë dhe me flokë të derdhur mbi supe. Deri këtu gjithçka është në rregull, por 26-vjeçarja nuk ka arritur të fshehë sqetullat e saj të padepiluara.

Kamerat kanë arritur  të fokusojnë  krahët e saj. Kjo nuk është hera e parë që ajo del në publik kështu. Aktorja ka pozuar në dhjetor të vitit 2015 për “Vanity Fair” duke treguar me krenari sqetullën e saj të padepiluar./Blitz.al/

a2 a3

Share